Andrzejki 2020

„Hokus-pokus, czary-mary,

niech się spełnią andrzejkowe czary”

26 listopada 2020 r. w naszym przedszkolu zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowaliśmy Andrzejki. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, podczas których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło przekłuwania serduszek z imionami, losowania swoich przyszłych zawodów, a także ustawiania butów, aby sprawdzić, która dziewczynka pierwsza wyjdzie za mąż i który chłopiec pierwszy się ożeni. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Pod koniec zabawy przedszkolaki częstowały się poczęstunkiem.
Czy wróżby się spełnią? Przyszłość nam pokaże… Jednego jesteśmy pewni, że dały one naszym przedszkolakom wiele radości i po raz kolejny były okazją do wspólnej, wesołej zabawy.