Dzień Babci i Dziadka 2021

„Dziś dla babci słońce mamy

i całuski dla dziadziusia.

Dziś życzenia składa wnuczek

i piosenki śpiewa wnusia…”

Co roku w styczniu obchodzimy dwa piękne święta: Dzień Babci i Dzień Dziadka, które przypadają kolejno na 21 i 22 stycznia.

W tym roku, ze względu na panujące obostrzenia związane z pandemią niestety nie mogliśmy gościć babć i dziadków w naszym przedszkolu. Mimo to, każda grupa przedszkolna 21 stycznia złożyła życzenia swoim babciom i dziadkom i zaprezentowała je w formie nagranego filmu. Zdjęcia z uroczystości znajdziecie Państwo w GALERII, w zakładce "Dzień Babci i Dziadka", a nagranie w zakładce FILMY. Dopełnieniem życzeń były wykonane laurki, które przedszkolaki podarowały swoim kochanym dziadkom.

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji Ich Święta

składamy najserdeczniejsze życzenia:

zdrowia, pomyślności oraz pogody ducha.

Niech miłość, jaką obdarzają Państwa najbliżsi

napełni Was energią, radością oraz uśmiechem.

Dyrektor, Nauczyciele oraz Pracownicy

Samorządowego Przedszkola w Wielopolu Skrzyńskim