Dzień Mamy i Taty 8-9-06-2021

Dzień Mamy i Taty – CZARODZIEJSKI OGRÓD

Dzień Matki, obchodzony 26 maja oraz Dzień Ojca - 23 czerwca to jedne z najbardziej wyjątkowych dni w roku. Jest to szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać, jak bardzo kochają swoich rodziców.

W naszym przedszkolu Dzień Mamy i Taty świętowaliśmy w dniach 8 i 9 czerwca 2021r. Na sali zabaw dzieci przedstawiły swoim rodzicom przygotowane wcześniej występy artystyczne z okazji ich święta. Były piękne tańce, śpiew, wiersze oraz teatrzyk kukiełkowy. Po występach dzieci złożyły życzenia swoim rodzicom i wręczyły laurki. Następnie rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a dzieci na pyszne lody.

Bardzo dziękujemy wójtowi gminy, p. Markowi Tęczarowi, który zaszczycił nas swoją obecnością podczas uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. Serdeczne podziękowania składamy również wszystkim osobom, które zaangażowały się w jej przygotowanie.

2015.05. - DZIEŃ MAMY I TATY