Jasełka 2021

„Nie bójcie się oto zwiastuję Wam,

że Mesjasz Pan narodził się

w mieście Dawida…”

Tradycją naszego przedszkola są coroczne „Jasełka” przygotowane przez dzieci pod okiem nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku bowiem w dniach 20-21 stycznia w naszym przedszkolu grupa 6-latków „Motylki” wystawiła dla przedszkolaków oraz nauczycieli „Jasełka”. Starszaki z dużym zaangażowaniem, w pięknych strojach przedstawiły historię Narodzin Dzieciątka Jezus, natomiast przepiękna sceneria przedstawiająca oświetlone miasto nocą nadała wyjątkowy klimat. Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców oraz aniołów przeplatana była pięknymi pastorałkami.

Serdecznie dziękujemy pani Renacie Rogowskiej - Bełch oraz Małgorzacie Tęczar – Skóra za ogromny wysiłek, który włożyły w przygotowanie „Jasełek” dzięki czemu mogliśmy ponownie poczuć magię Świąt.