Konkurs wielkanocny

25 marca 2021 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu ph. „Ozdoba wielkanocna”, w którym udział mogły wziąć wszystkie dzieci z naszego przedszkola. Przedszkolaki z pomocą najbliższych przygotowały w domu prace najlepiej jak potrafiły. Jak zwykle byliśmy zaskoczeni pomysłowością oraz kreatywnością wykonanych ozdób. Wszystkie przedszkolaki otrzymały kolorowanki świąteczne oraz wielkanocne zajączki zakupione przez Radę Rodziców, a dzieci, które wykonały ozdoby, dodatkowo pamiątkowe dyplomy. Na zakończenie wszyscy wykonaliśmy zdjęcia w holu przedszkola przy nowo powstałym ogródku wiosennym.