Powitanie wiosny 2022

Witaj Wiosno! – Przedszkole nr 20 we Wrocławiu

Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola "Krasnala Hałabały" jak co roku czekały na powitanie upragnionej, ciepłej i radosnej pory roku - WIOSNY. W poniedziałek 21 marca 2022r. dzieci ubrały się na zielono, aby uczcić nadejście Pani Wiosny. W grupach przedszkolaki wraz z wychowawcami rozmawiali na temat oznak wiosny i śpiewali piosenki oraz podziwiali dekoracje sal i korytarzy kojarzące się ze zmianą pory roku. Poszczególne grupy wybrały się na wiosenny spacer, podczas którego obserwowały zmiany, jakie zachodzą w przyrodzie i korzystały z promyków wiosennego słońca. W przedszkolu panowała radosna i prawdziwie wiosenna atmosfera.