Rozstrzygnięcie konkursu ph. "Pszczoła to skarb"

15 czerwca 2021r. w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu ph. "Pszczoła to skarb". Pani Dyrektor wygłosiła krótką prelekcję o znaczeniu pszczół dla człowieka. Następnie dzieci, które wykonały prace konkursowe otrzymały dyplomy za udział w konkursie, a wszystkie przedszkolaki magnesy z obrazkiem pszczółek i słodkie upominki. Prace konkursowe zostały wyeksponowane na przygotowanej wcześniej konstrukcji na zewnątrz budynku przedszkola, aby rodzice i zainteresowane osoby mogły podziwiać talent naszych przedszkolaków.

NAJLEPSZE OBRAZY, ZDJĘCIA I ZASOBY WEKTOROWE STOCK (8 "Rysunek Pszczoły") |  Adobe Stock

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.