Rozstrzygnięcie konkursu "Pisanka wielkanocna"

12 kwietnia 2022r., tuż przed Świętami Wielkanocnymi w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, który w tym roku nosił tytuł "PISANKA WIALKANOCNA". Dzieci z chęcią wykonały piękne ozdoby świąteczne, które zostały zaprezentowane na wystawie prac. Przedszkolaki miały wspaniałe pomysły na pisanki. Użyły róznego rodzaju materiałów: styropianowych pisanek, które nstąpnie ozdobiły, cekinów, brokatu, piórek, pomponików itp. Pisanki miały różne wielkości, od największych po całkiem małe. Każdy przedszkolak miał okazję zaprezentować własną ozdobę, otrzymując dyplom uczestnictwa w konkursie. Wszystkie dzieci otrzymały zajączki w postaci breloczków. Wykonano także pamiątkowe zdjęcia.

Konkurs ten był okazją do pokazania własnego talentu i wyobraźni oraz do pielęgnowania tradycji tworzenia dekoracji świątecznych.

Piątkowe wspólne malowanie wielkanocnego jajka - Przedszkole Publiczne w  Tanowie