Spotkanie z Mikołajem

Prezent dla męża - pomysły"Nadeszła już zima, w kalendarzu grudzień,

a szóstego grudnia, gdy księżyc zaświeci

Święty Mikołaj przychodzi do wszystkich dzieci".

W poniedziałek, 6 grudnia 2021r. znów nadszedł ten wyczekiwany przez wszystkich, najbardziej radosny dzień w roku. Święty Mikołaj odwiedził nasze przedszkole. Od samego rana wszyscy bardzo wyczekiwali tego wyjątkowego gościa, który zawsze niesie dużo radości dzieciom. Wszystkie przedszkolaki przez wiele dni przygotowywały się na to wydarzenie, ćwicząć recytację wierszy, śpiewając specjalnie na tę okazję przygotowane piosenki oraz dekorując sale i przedszkolne korytarze. Przed południem Święty Mikołaj zjawił się u nas, odwiedzając kolejno każdą grupę przedszkolną, zaczynając od tych najmłodszych, którzy po raz pierwszy przeżywali takie spotkanie w przedszkolu. Wszyscy chcieli jak najpiękniej zaprezentować swój talent, by później otrzymać wymarzone prezenty. Nie zapomnieliśmy również o pamiątkowych zdjęciach.

Dzień ten był niezwykle radosny i przyniósł wiele emocji wszystkim dzieciom. Zapraszamy Mikołaja na kolejną wizytę za rok :)

Wesoły Mikołaj na saniach - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl