Spotkanie ze Św. Mikołajem

„Witaj, witaj Mikołaju,

u nas będziesz miał jak w raju.

Stos prezentów zostaw nam,

a ja Ci buziaka dam”.

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. 4 grudnia 2020r. wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nadsłuchiwały „mikołajkowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i w godzinach przedpołudniowych odwiedził wszystkich przedszkolaków. Nasz gość zaczął swoją wizytę od najmłodszych. Niektóre dzieci po raz pierwszy witały Mikołaja w przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość. Każda grupa przygotowała dla Mikołaja występ, po którym Święty rozdawał dzieciom prezenty.
Spotkanie z niezwykłym gościem sprawiło dużo przyjemności, uśmiechu i zabawy. Na zakończenie zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia, a Mikołaj obiecał, że odwiedzi dzieci już za rok!