Światowy Dzień Kubusia Puchatka w grupie Misie

W dniu 19 stycznia 2022 r. grupa „Misie” obchodziła w przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka, czyli misia o „małym rozumku”, ale „wielkim sercu”. Przedszkolaki już od samego rana przygotowywały się do spotkania z przesympatycznym gościem wykonując specjalnie dla niego laurkę z życzeniami. Po przywitaniu się z Kubusiem Puchatkiem dzieci poznały historię misia, przypomniały sobie przyjaciół Kubusia Puchatka, wspólnie z misiem ćwiczyły skłony, podskoki, przysiady, rozwiązywały różne zagadki, bawiły się w „Starego niedźwiedzia” oraz śpiewały dla misia piosenki, których nauczyły się w przedszkolu. Przedszkolaki wysłuchały także opowiadania pt. „Kubuś Puchatek poznaje smaki”, które przeczytała bibliotekarka pani Wiesława Śledziona. Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły Kubusiowi własnoręcznie wykonaną karteczkę, a on w dowód wdzięczności obdarował dzieci słodkościami oraz kolorowankami.

Dzisiejszy dzień był świetną okazją, aby wszystkie przedszkolaki mogły przypomnieć sobie historię misia i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.