Święto Niepodległości

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, wpajamy szacunek do polskich symboli. Dlatego też 10 listopada dzieci 5-letnie z grupy „Wiewiórki” uczciły Dzień Niepodległości pokazując, że pamiętają i kochają swój piękny i niepodległy kraj. W odświętnych strojach zaprezentowały wiersze o tematyce patriotycznej oraz przyłączając się do ogólnopolskiej akcji, odśpiewały Hymn Polski - Mazurek Dąbrowskiego.

W upamiętnienie Święta oraz odśpiewanie Hymnu włączyła się również najstarsza grupa 6-latków „Motylki” wraz z wychowawczyniami.