Święto Odzyskania Niepodległości

10 listopada 2021r., w przeddzień Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości uczciliśmy w naszym przedszkolu ten ważny dla każdego Polaka dzień. Grupa 5-latków "Wiewiórki" wraz z wychowawcą przygotowała występ artystyczny o tematyce patriotycznej. Dzieci w strojach krakowskich i ułanów recytowały wiersze, przypominając o wydarzeniach, które miały miejsce ponad sto lat temu, zaśpiewały piosenkę i zatańczyły "Krakowiaka". Cała społeczność przedszkolna odśpiewała uroczyście hymn Polski.

Dzięki takim wydarzeniom kształtujemy w naszych przedszkolakach postawę patriotyzmu i szacunku do ojczyzny.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.