Warsztaty wielkanocne w grupie Misie

W dniu 8 kwietnia 2022 r. grupa Misie wraz z nauczycielką p. Marzeną Drygaś-Kalisztan odwiedziły Bibliotekę Publiczną. Podczas przedświątecznego spotkania przedszkolaki wysłuchały opowiadania o „Zajączku Feliksie” oraz wiersza „Wielkanoc”, rozwiązywały zagadki, a także rozmawiały na temat tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi. W dalszej części spotkania wszystkie dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych, które zorganizowały dla nich panie bibliotekarki. Wykonując kartki wielkanocne dzieci mogły w tym dniu poczuć magię zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Serdecznie dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie przedszkolaków w Bibliotece i życzymy wszystkiego najlepszego pracownikom Biblioteki na nadchodzące Święta Wielkiej Nocy.