Wigilia przedszkolna

W środę 22 grudnia 2021r. w naszym przedszkolu odbyło się niezwykłe wydarzenie. Przeżywaliśmy Wigilię przedszkolną. Jest to najbardziej magiczny dzień w roku, kiedy ludzie okazują sobie najwięcej serca i miłości. Tak było również u nas. Na początek Pani Dyrektor, Barbara Musiał powitała zebranych. Następnie odczytała fragment Pisma Świętego, mówiący o Narodzeniu Pana Jezusa i wspólnie modliliśmy się. Następnie złożyła wszystkim przedszkolakom oraz pracownikom przedszkola świąteczne życzenia i zaśpiewaliśmy razem jedną z najpiękniejszych kolęd - "Wśród nocnej ciszy". Występ artystyczny zaprezentowała grupa 4 - latków "Misie", wprowadzając nas w wigilijny nastrój. Po tym spożywaliśmy tradycyjne wigilijne potrawy, słuchając kolęd oraz ciesząc się ze wspólnie spędzanego, magicznego czasu.

Wigilia jest okazją do okazania sobie dobroci i sympatii oraz pielęgnowania pięknych tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.