Wigilia przedszkolna 22.12.2020

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przeżywamy go bardzo uroczyście. W dzień przedszkolnej Wigilii 22.12.2020 r. w całym przedszkolu od rana trwały przygotowania oraz panowała radosna i ożywiona atmosfera.

Uroczystość wigilijną rozpoczęła pani dyrektor Barbara Musiał, która powitała wszystkich zgromadzonych a ksiądz proboszcz uczący w naszym przedszkolu religii odczytał fragment Ewangelii. Następnie grupa 4-latków „Misie” przygotowała program artystyczny, w którym zaprezentowała wiersze, taniec do piosenki „Świeci gwiazdka” oraz zaśpiewała kolędy. Po występie pani dyrektor złożyła nauczycielom, pracownikom przedszkola, rodzicom oraz przedszkolakom najlepsze bożonarodzeniowe życzenia. Zasiadając do odświętnie nakrytych stołów wszyscy przystąpiliśmy do spożycia wigilijnych potraw - w roli głównej barszczyk z uszkami oraz rybka.

W dniu dzisiejszym panowała rodzinna atmosfera a odświętne stroje wszystkich podkreślały rangę tego wyjątkowego dnia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom przedszkola za zaangażowanie się w przygotowaniu przedszkolnej Wigilii.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.