80 - te urodziny założycielki przedszkola

5 kwietnia 2020r. cała społeczność przedszkolna świętowała 80 - te urodziny założycielki naszego przedszkola. Pani Józefa Boruta w 1956r. założyła nasze przedszkole i była pierwszą kierowniczką. Po kilku latach wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie obecnie też mieszka. Pomimo odległości, pani Józefa przez wszystkie te lata utrzymywała kontakt z naszym przedszkolem i wielokrotnie wspierała też placówkę finansowo. Obecna pani dyrektor - Barbara Musiał dołożyła starań, by podtrzymać ten kontakt i w związku z tym pani Józefa przysłała do nas bardzo ciepły list. W tym liście podzieliła się z nami swoim życiem rodzinnym oraz zaprosiła nas do świętowania swoich 80 - tych urodzin. Pani dyrektor odpowiedziała na ten list przesyłając życzenia urodzinowe, a potem rozpoczęliśmy przygotowania do tego święta. Najstarsza grupa przedszkolaków przygotowała program artystyczny, grupa "Misiów" wykonała laurkę, grupa "Wiewiórek" udekorowała salę, a pracownicy kuchni przedszkolnej przygotowali tort.

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.