Akcja charytatywna ph. "Pamiętajmy o starszych i samotnych"

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II

Święta tuż, tuż…. dlatego nie mogliśmy zapomnieć o potrzebujących. Nasze przedszkole postanowiło zorganizować w ramach akcji charytatywnej ph. „Pamiętajmy o starszych i samotnych” zbiórkę artykułów spożywczych i przemysłowych.

Drodzy Rodzice, Kochane Przedszkolaki,

cieszymy się, że odpowiedzieliście na nasz apel i dostarczyliście potrzebne produkty do naszego przedszkola. Dzięki temu mogliśmy przekazać je 17 grudnia do miejscowego Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, skąd trafią do najbardziej potrzebujących osób z terenu naszej gminy i sprawią im miłą niespodziankę.

Dziękujemy z całego serca za wsparcie naszej akcji! Warto być dobrym i dzielić się z innymi!