Bal karnawałowy 2022

Zgodnie z coroczną tradycją, również w tym roku 27 stycznia w naszym przedszkolu odbył się niezwykły bal karnawałowy, nazywany też balem przebierańców. Przedszkolaki przygotowywały się do tego wydarzenia już wcześniej, wymyślając wspaniałe stroje karnawałowe. Z każdym rokiem przebrania dzieci zadzwiają wszystkich coraz bardziej. I tym razem na balu pojawiło się mnóstwo postaci z bajek, filmów oraz reprezetujących różne zawody: wróżki, księżniczki, piraci, zwierzęta, strażacy, policjanci itd. Każda z grup najpierw prezentowała stroje, by potem wspólnie bawić się do muzyki tanecznej. Przedszkolaki miały również poczęstunek, który jest nieodzownym elementem każdej imprezy karnawałowej.

Dzień ten był bardzo emocjonujący dla wszystkich i pełen radości. Dzieci były niezwykle szczęśliwe, że tego dnia mogły stać się kimś innym, kto jest często dla nich ulubioną postacią i wzorem do naśladowania.