Dzień Babci i Dziadka 2022

21 i 22 stycznia to ważne daty dla naszej społeczności przedszkolnej. Obchodzimy wtedy święto naszych kochanych Babć i Dziadziów. W tym roku, podobnie jak w poprzednim uroczystość ta miała nieco inny charakter z powodu panujących obostrzeń. Każda grupa przedszkolna przygotowała występ artystyczny, który został nagrany. Dzieci recytowały wiersze i składały życzenia, śpiewały piosenki, a także tańczyły, ubrane w piękne stroje. Wszystko po to, by sprawić jak najwięcej radości Babciom i Dziadziom w dniu ich święta. Przygotowano również laurki, które wnuki zabrały do domu i wręczyły Dziadkom. Przedszkolaki bardzo starały się, a występom towarzyszyło wiele emocji.

Mamy nadzieję, że Babcie i Dziadziowie z dumą obejrzą występy, podziwiając swoje wnuki i zapamiętają je na długo.

Życzymy wszystkim Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom tego, co najlepsze. Dużo zdrowia, radości i spokoju. Miłości i szacunku najbliższych oraz spełnienia wszelkich planów i marzeń.

Dzień Babci i Dziadka - Przedszkole nr 29