Dzień Dziecka 1-2.06.2021

DZIEŃ DZIECKA - ZSiPO w Magnuszewie

Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie nas w Ranczo oraz za możliwość wspólnej zabawy.

Natomiast 2 czerwca 2021r. na placu zabaw „Kraina zabawy” w Wielopolu Skrz. dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w zabawach prowadzonych przez animatora. Myszka Minnie zorganizowała dla dzieci zabawy z kolorową chustą animacyjną, łapanie baniek mydlanych, śpiew i taniec do różnych piosenek oraz słodkości w postaci waty cukrowej.

W dniu swojego święta przedszkolaki były radosne, zadowolone, uśmiechnięte i baaardzo szczęśliwe.