Pasowanie na Przedszkolaka

„Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. W naszym przedszkolu uroczystość pasowania odbyła się 22 października na sali zabaw w budynku przedszkola. W tym roku ze względu na trudny czas epidemiczny i obowiązek przestrzegania zasad i obostrzeń nie mogliśmy świętować wspólnie z rodzicami. Dla najmłodszych dzieci z grupy "Biedronki" było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie recytując wiersze oraz śpiewając piosenkę. Po występie pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania” wszystkich maluszków oraz dzieci nowo przybyłych do naszego przedszkola. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek.

Ja przedszkolak dzielny,

będę zawsze uśmiechnięty.

Będę słuchał swojej Pani

i zjadał całe śniadanie.

Będę grzecznie się bawił i pilnie uczył,

żebym mamy i taty

nigdy nie zasmucił.

ZAŁĄCZNIKI:

• Załącznik
    Utworzono dnia 12.11.2020, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych
  • Załącznik
    Utworzono dnia 12.11.2020, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.