Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

„Idziemy do przedszkola,

przedszkole już nas woła.

Lalki, misie, klocki lego,

a więc rękę daj kolego!

Poskaczemy, pośpiewamy,

dobry humor tutaj mamy!”

W dniu 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny Mszą Świętą w kościele parafialnym w Wielopolu Skrzyńskim, którą odprawił ksiądz proboszcz Mariusz Siniak. Następnie rodzice wraz ze swoimi dziećmi udali się do budynku przedszkola na spotkanie organizacyjne. Spotkanie dla rodziców dzieci 5 i 6-letnich odbyło się na holu na parterze, natomiast dla 3 i 4-letnich na holu na piętrze. Podczas spotkania dyrektor przedszkola pani Barbara Musiał przekazała rodzicom ważne informacje związanez organizacją pracy przedszkola m.in. zapoznała z procedurą bezpieczeństwa i higieny pracy w czasie zakażenia epidemiologicznego w związku z emisją wirusa Covid-19 w Samorządowym Przedszkoluw Wielopolu Skrzyńskim. Na spotkaniu obecny był również Wójt Gminy, który zabrał głos i wspomniał o dokonanym remoncie, przeprowadzonym podczas wakacji związanym z inwestycją projektu „Likwidacja barier architektonicznych w budynku Samorządowego Przedszkola Krasnala Hałabaływ Wielopolu Skrzyńskim, który został dofinansowany z PFRONu.

Życzymy wszystkim dzieciom radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu, życzymy aby ten nadchodzący rok był okazją do zdobywania nowych doświadczeń i pierwszych kontaktów rówieśniczych. Rodzicom życzymy dużo cierpliwości, satysfakcji i zadowolenia z dokonań swoich dzieci. Zapraszamy również do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.