Rozstrzygnięcie konkursu ph. "Ozdoba choinkowa"

W dniu 15 grudnia 2020 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu świątecznego ph. „Ozdoba choinkowa”. W tym roku organizatorami były wychowawczynie Iwona Misiorek i Marzena Drygaś-Kalisztan. Konkurs rozpoczął się od zaśpiewania piosenki pt. "Pani Zima" przez najmłodszą grupę "Biedronki", po czym przeszliśmy do podziwiania pięknych ozdób, które przedszkolaki wykonały z pomocą swoich najbliższych. Co roku jesteśmy zaskoczeni kreatywnością i pomysłowością wykonanych ozdób. Organizatorzy konkursu jednogłośnie zdecydowali, że wszystkie prace zasługują na nagrodę.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za aktywny udział w życiu przedszkola.