Warsztaty świąteczne 4-latków w Muzeum Tadeusza Kantora

W dniu 14 grudnia 2021r. grupa 4-latków „Misie” wraz z nauczycielką Marzeną Drygaś - Kalisztan po raz drugi udała się do Kantorówki, ale tym razem w zupełnie innym celu jak ostatnio. Przed nami kolejne święta związane ze składaniem życzeń, dlatego postanowiliśmy włożyć trochę pracy, aby pielęgnować tradycje bożonarodzeniowe i wykonać kartki świąteczne z życzeniami, by następnie móc je komuś wysłać lub podarować. Przewodnim motywem kartek świątecznych była zielona choineczka ozdobiona świecącymi cekinami oraz błyszczącymi i kolorowymi naklejkami, które spełniły funkcję bombek. Wszystkie przedszkolaki z dużym zaangażowaniem oraz radością wykonały przepiękne kartki świąteczne. Dzieci były zachwycone warsztatami, co było widać, gdy opuszczały mury Muzeum z uśmiechem na twarzy. Dzisiejsze zajęcia wprowadziły dzieci w nastrój Świąt Bożego Narodzenia, który trwał w przedszkolu jeszcze bardzo długo.

Serdecznie dziękujemy Pani kierownik Irenie Walat za bardzo miłe przyjęcie nas w Muzeum oraz za zaangażowanie i pomoc w organizacji warsztatów plastycznych dla naszych „Misiów”.

Wszystkim pracownikom Muzeum Tadeusza Kantora w ten magiczny, świąteczny czas składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!