Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W dniu 25 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu Zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Najpierw udaliśmy się do kościoła na Mszę Świętą, którą odprawił ksiądz proboszcz uczący przedszkolaków religii. Następnie, po przybyciu do przedszkola Pani Dyrektor skierowała ciepłe słowa podziękowania do wszystkich nauczycieli, pracowników przedszkola oraz rodziców za wysiłek, który został włożony w ciągu roku szkolnego.

Ponadto poszczególne grupy przygotowały krótkie występy artystyczne - starszaki wierszami i piosenkami pożegnały przedszkole, 5-latki pożegnały starszaków, natomiast młodsze dzieci recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki związane z powitaniem wakacji. Przedszkolaki w tym dniu otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021.