Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Moja ulubiona bajka"

Dnia 9 czerwca 2022r. w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Moja ulubiona bajka", organizowanego w ramach Ogólnopolskiego Programu Rozwoju Czytelnictwa, w którym przedszkole bierze udział. Wielu przedszkolaków odpowiedziało na ogłoszenie o konkursie, wykonując wspaniałe prace różnymi technikami plastycznymi. Dzieci przedstawiły postacie z ulubionych bajek za pomocą kredek, plasteliny, brokatu, farb i innych materiałów, wkładając w nie ogrom pracy. Wykazały się wielką wyobraźnią i fantazją. Prace małych artystów zostały wyeksponowane na sztalugach, umieszczonych na holu przedszkola, aby dzieci, rodzice i inne osoby odwiedzające przedszkole mogły podziwiać. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, a wszystkie dzieci bajki do czytania.

Przy okazji konkursów, zwłaszcza plastycznych dzieci mogą zaprezentować swoje talenty,

a przedszkole wyłonić prawdziwych artystów spośród przedszkolaków.