Walentynki 2024

14 lutego 2024r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu "Walentynki". Dzieci ubrały się na czerwono, gdyż kolor ten kojarzy się właśnie z tym świętem. W grupach przedszkolaki brały udział w różnych zabawach i zajęciach o tematyce walentynkowej. Zorganizowano także pamiątkowe sesje zdjęciowe z pięknymi balonami w kształcie serca. Dzieci wykonały prace plastyczne i laurki dla swoich koleżanek i kolegów z grupy.

Dzień ten był przepełniony radością i okazywaną sobie nawzajem sympatią. Dzieci poznały sposoby miłego obchodzenia tego święta i zintegrowały się z rówieśnikami w grupie, nawiązując nowe sympatie.

Dekoracja na Walentynki - SERCA (jednostronna)