Święto Odzyskania Niepodległości - 11 listopada

11 listopada – Święto Niepodległości – Gmina Młodzieszyn

Dnia 10 listopada 2023r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dzieci ubrały się w odświętne stroje, by uczcić ten wyjątkowy dla wszystkich Polaków dzień. Grupa 5 - latków "Wiewiórki", występując w biało - czerwonych strojach przygotowała występ artystyczny, podczas którego recytowała wiersze i śpiewała piosenki patriotyczne, przypominając wszystkim wydarzenia z tamtych dni. Dzieci zatańczyły także taniec "Krakowiak", prezentując wspaniałe talenty i umiejętność współpracy. Cała społeczność przedszkolna odśpiewała Hymn Polski. Święto było okazją do kształtowania postaw patriotycznych u dzieci oraz zapoznania ich z historią kraju, w którym żyją.

Dekoracja 11 listopada Święto Niepodległości wz5