Wigilia w przedszkolu

20 grudnia br. odbyło się w naszym przedszkolu niezwykłe wydarzenie - Wigilia przedszkolna. Jest to najbardziej magiczny dzień w roku, kiedy ludzie okazują sobie sympatię i dobroć. Uroczystość rozpoczęła się od występu artystycznego grupy 4 - latków "Misie", która opowiadała o narodzeniu Pana Jezusa, recytując wiersze i śpiewając pastorałki oraz przybliżyła wszystkim tradycje związane z Wieczerzą wigilijną w naszych domach. Następnie Pani Dyrektor, Barbara Musiał przeczytała fragment Ewangelii wg Św. Łukasza. Wszyscy odmówiliśmy modlitwę i zaśpiewaliśmy kolędę pt. "Przybieżeli do Betlejem", którą przedszkolaki dobrze znają. Pani Dyrektor złożyła całej społeczności przedszkolnej serdeczne życzenia Wesołych, zdrowych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Po tym, wszyscy zasiedli do wigilijnego posiłku, dzieląc się radością z Narodzenia Pana Jezusa i słuchając pięknych kolęd.

W zestawie taniej - Opłatek wigilijny i sianko z podkarpackich pól  Dewocjonalia Sklep Internetowy - Chrzest & Komunia