Spotkanie ze Świętym Mikołajem w przedszkolu

gwiazdki - Darmowy animowany GIF - PicMix

6 grudnia, jak co roku przedszkolaki spotkały się ze Świętym Mikołajem w przedszkolu. Każda grupa wcześniej przygotowała występ artystyczny dla tego szczególnego gościa. Dzieci śpiewały zimowe i świąteczne piosenki, recytowały wiersze i tańczyły. Dekorowano sale przedszkolne i korytarze. Przedszkolaki zachwycały także ubiorem, przygotowanym specjalnie na tę okazję. Następnie Święty Mikołaj rozdał dzieciom prezenty, zapraszając każdego przedszkolaka do siebie i zrobił sobie z każdym pamiątkowe zdjęcie. Dla dzieci z najmłodszych grup było to pierwsze takie spotkanie w przedszkolu. Dzieci były bardzo ciekawe co znajduje się w środku prezentu i nie mogły doczekać się żeby je rozpakować.

Był to dla wszystkich szczególny dzień, pełen emocji i pozytywnych wrażeń.

Mikołaj I Renifer GIF | Elementy graficzne PSD pobierz darmowe - Pikbest