Zabawa karnawałowa 2024

24 stycznia 2024r. w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa. Dzieci przyszły do przedszkola ubrane w piękne stroje, przedstawiające postacie z bajek i ulubionych bohaterów: wróżki, księżniczki, zwierzątka, Batmanów, superbohaterów, strażaków i policjantów. W każdej grupie odbyła się pamiątkowa sesja zdjęciowa. Następnie przedszkolaki wzięły udział w zabawie tanecznej przy muzyce na sali zabaw. Tańczyły w parach i wspólnie w grupie do znanych i lubianych piosenek dla dzieci, tworząc kreatywne układy taneczne. Radości i śmiechom nie było końca. Po zabawie dzieci przeszły na wspólny poczęstunek.

Ten dzień był okazją do integracji dzieci, miłego spędzenia czasu i zapoznania z kultywowaniem tradycji obchodzenia różnych świąt.

Bal karnawałowy w klasach I – III | Publiczny Zespół Szkół Samorządowych i  Przedszkoli w Sochocinie