Konkursy w przedszkolu

W obecnym roku szkolnym nauczycielki zorganizowały wewnątrzprzedszkolne konkursy, w których udział mogły wziąć wszystkie grupy przedszkolne. Chętne przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami wykonały  kartki świąteczne oraz prace z wykorzystaniem rolek po papierze toaletowym lub ręcznikach papierowych. Wszystkie prace były piękne, staranne i bardzo pomysłowe.

W naszym przedszkolu zorganizowano następujące konkursy:

• „Kartka świąteczna”- konkurs plastyczny, grudzień 2022 r.
  • „Kartka wielkanocna” – konkurs plastyczny, kwiecień 2023 r.
  • „Cuda z rolki” – konkurs ekologiczny, maj 2023 r.

Biorąc udział w konkursach dzieci rozwijały zainteresowania plastyczne, kultywowały tradycje związane z nadchodzącymi świętami, zacieśniały więzi poprzez wspólne działanie i spędzony ze sobą czas. Wszyscy zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowym dyplomem oraz nagrodami.

Bardzo dziękujemy dzieciom oraz ich rodzicom za udział w konkursach, za zaangażowanie,  poświęcony czas oraz kreatywność.