Rozstrzygnięcie konkursu świątecznego

W czwartek, 16 grudnia 2021r. w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu ph. "Ozdoba choinkowa". Bardzo duża liczba przedszkolaków wraz z rodzicami chętnie wzięła udział w ogłoszonym w okresie przedświątecznym konkursie. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przez ponad dwa tygodnie pracowały, przygotowując piękne i w ciekawy sposób wykonane ozdoby świąteczne, by następnie przynieść je do przedszkola. W tym dniu wszystkie prace zostały zaprezentowane na korytarzu przedszkolnym, gdzie dzieci kolejno podchodziły i pokazywały swoje dzieła. Wszystkie przedszkolaki otrzymały z tej okazji drobne upominki.

Konkurs był okazją do rozwijania talentów plastycznych i technicznych dzieci oraz do spędzenia miło czasu, zwłaszcza z rodzicami, którzy z pewnością służyli dzieciom pomocą. Na twarzach przedszkolaków widać było radość i dumę z wykonanych ozdób, a w oczach pozostałych wielki zachwyt.