Wyjazd do kina w Sędziszowie Młp.

20 czerwca 2022r., w ostatnim tygodniu roku szkolnego grupy starszaków 5-latki "Wiewiórki" i 6-latki "Motylki" wybrały się do kina "Jedność" w Sędziszowie Młp. na bajkę pt. "IGRZYSKA ZWIERZAKÓW". Był to wyjazd integracyjny na zakończenie przedszkola przez dzieci najstarsze, które po wakacjach już do nas nie wrócą, ale rozpoczną naukę w I klasie Szkoły Podstawowej. Tego dnia rano przedszkolaki zebrały się w przedszkolu z dobrymi humorami i wieloma emocjami towarzyszącymi wyjazdowi. Wycieczka odbyła się dużym autokarem. W kinie czekał już na dzieci popcorn i wspaniały seans. Wszyscy śledzili z zapartym tchem przygody zwierząt, które uczestniczyły w igrzyskach na najgroźniejsze z nich. Po seansie wróciliśmy szczęśliwie do przedszkola.

Wyjazd ten był okazją do integracji grup przedszkolnych oraz miłego pożegnania starszaków, które na pewno zapamiętają.